Skip Ribbon Commands
Skip to main content
Sign In

Skip Navigation Linksmasagemanager پیام مدیریت

پیام-مدیریت.jpg
پیام مدیریت
​​
​موسسه غیردولتی خیریه یاوران با هدف احداث پروژه‌های بیمارستانی، درمانی و آموزشی در کشور تأسیس شده و در سال 1392 از سوی مراجع ذیصلاح به ثبت رسیده است .
این موسسه در نظر دارد با مشارکت مؤثر در دستیابی به اهداف کمی چشم‌انداز 20 ساله کشور و برنامه پنجم توسعه در ارائه خدمات سلامت و بخش بهداشت و درمان ایران گام‌های مؤثری برداشته و با مشارکت و زمینه‌سازی تحقق استانداردهای بهداشت و درمان کشور و ارتقاء سطح سلامت، آن‌ها را به ثمر رساند.
همچنين در نظر دارد با جلب مشارکت‌ها و جذب کمک‌های مردمی نسبت به تحقق آرمان خیرین و خدمات اجتماعی خاص فعالان اقتصادی در عالی‌ترین شکل ممکن گام برداشته تا بتواند در راستای ارتقای سلامت جامعه و بهبود مستمر در آموزش پیشگیری  و همچنین راه‌اندازی مراکز درمانی و آموزشی جهت رفاه حال مردم عزیز ایران سهمی داشته باشد.
این موسسه خیریه با حمایت مردم و شرکت‌ها و سازمان‌ها بر اصل مسئولیت اجتماعی منابع خود را تأمین
می‌نماید و همواره نیازمند حمایت‌های مالی، معنوی، خدمات، فنی و دانش می‌باشد. از اين رو از مردم عزیز کشور و شرکت‌ها و سازمان‌ها دعوت بعمل می‌آورد تا در گسترش فعالیت‌های انسان‌دوستانه و خیرخواهانه به این مؤسسه خیریه پیوسته و در بهبود نظام راهبردی سیستم سلامت و بهداشت کشور کوشا و فعال باشند.
پروژه منحصر به ‌فرد بیمارستان مهدی کلینیک که اولین پروژه این مؤسسه با ظرفیت 1000 تخت خواب می‌باشد پس از ساخت، بزرگ‌ترین بیمارستان خیریه در منطقه خاورمیانه محسوب خواهد شد، این پروژه‌ی عظیم گامی تأثیرگذار در حوزه بهداشت و سلامت کشور خواهد بود و به دلیل واگذاری آن به دانشگاه علوم پزشکی تهران از پتانسیل‌های علمی پژوهشی وسیعی در حوزه پزشکی کشور برخوردار خواهد شد .
امید است بتوان با نیت خیری که مرحوم حاج سید محمد گرامی در امور اجتماعی، خیریه و فعالیت‌های بشردوستانه داشته‌اند، به هم‌وطنان عزیز خدمت نماييم تا تمامی مردم ایران در هنگام ابتلا به بیماری‌های گوناگون پس از ورود به مراکز درمانی که این مؤسسه در ساخت و احداث آنان سهمی داشته است، بدون دغدغه و توجه به مسائل مالی، تنها به فکر ادامه زندگی با عزیزانشان باشند و این مؤسسه امید و عشق را در دل یکایک هم‌وطنان رشد و پرورش دهد.
سید احمد گرامی ​
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به موسسه غیر دولتی خیریه یاوران مهدی (عج) می باشد